sfinks kanadyjski, canadian sphynx
05.09.2014
Nowe mioty już są!
Chwilowo nie mamy administratora strony, zapraszamy gorąco na nasze konto FACEBOOK!
www.facebook.com/DeTrojanS


13.04.2013
Urodził się miot "D". Cztery dziewczynki i chłopiec - 2 szylkretki (f) i (f 03), czekoladowa (b 09) i czarno-biała koteczka (n 02), kocurek niebiesko biały (a 03). Zapraszamy do rezerwacji.

sfinks kanadyjski, hodowla sfinksów sfinks kanadyjski, hodowla sfinksów sfinks kanadyjski, hodowla sfinksów sfinks kanadyjski, hodowla sfinksów sfinks kanadyjski, hodowla sfinksów sfinks kanadyjski, hodowla sfinksów sfinks kanadyjski, hodowla sfinksów sfinks kanadyjski, hodowla sfinksów sfinks kanadyjski, hodowla sfinksów sfinks kanadyjski, hodowla sfinksów sfinks kanadyjski, hodowla sfinksów sfinks kanadyjski, hodowla sfinksów sfinks kanadyjski, hodowla sfinksów sfinks kanadyjski, hodowla sfinksów sfinks kanadyjski, hodowla sfinksów


24.01.2013
Hodowla Sphynx'ów De'TrojanS*PL informuje ze nie ma już Kociaków (nowe mioty pod koniec roku bądź z początkiem 02/03.2013)
Sphynx Cattery INFORM that won't be any available kittens in this year, new litter at he beginning 02/03.2013


26.06.2012
Z miotu "B" dostępne są jeszcze 3 szylkretowe koteczki wyjątkowe mega rozmruczane, przytulanki Charakter odziedziczyły po Winni'usi są mega pieszczochy takie zachowanie to podstawa u kotów!

Został już ostatni Kocurek z miotu "C" w opcji kastrat!!!
Casanova Mio to czarny van (n01), - czyli w pięknym i niezwykle rzadkim kolorze. Kocurek został nazwany przez moją koleżankę Czesiem - jak z bajki dla dorosłych " Władca Much" - bo imię idealnie oddaje to, jaki jest mój Casanova. To ewenement, jedyna w swoim rodzaju, typowa, najsłodsza na świecie pierdołka - wszędzie ostatni, zawsze cos mu się przydarzy, tam się potknie, tam nie zdąży. Ale, ale.. to tylko pozory, bo Czesio jest tak naprawdę małym cwaniaczkiem i kombinatorem, który sprytnie przywdział maskę uroczego gapy. Ten mój ulubieniec uwielbia całusy, którym to oddaje się z pasją i poświęceniem - liżąc uparcie i długo usta całującego go człowieka - to nie zwykłe mizianie noskiem - to rasowe, najprawdziwsze całuski :)
Czesio jest sfinksem znakomitym w typie, dlatego rekomenduję go do wystawiania na wystawach w klasie kastratów - ma on piękną, okrągłą głowę, bardzo dobry profil, stop - czyli specyficznie ukształtowany nosek, śliczne, głębokie umaszczenie i fajną strukturę skóry, a przede wszystkim przyjazny, doskonały charakter!!! Casanova vel Czesiu jest średniej wielkości kocurkiem, bardzo, bardzo grzecznym, korzystającym z każdej chwili, aby wskoczyć na kolanka, gdzie może siedzieć godzinami. Cena Czesia do Kochania to 3500 zł (900 euro). (Proszę nie prosić o sprzedaż do hodowli!) Jest już wykastrowany!


25.06.2012
Ze względu, że nasza hodowla preferuje sprzedaż nakolankową naszych kociaczków, dziś większość maleństw została poddana kastracji/sterylizacji przez naszego znakomitego chirurga panią dr. Katarzynę Lepkie (dziękujemy Ci bardzo).


23-24.06.2012
Miot "B" Ex1, Nom Bis, CKILLY WILLY Ex1 Nom Bis.


17.06.2012
Dziś z kociakami na pokazie w Ciechocinku
Info dla odwiedzajacych Godziny: 10:00 - 17:00 Lokalizacja: Szkołą Podstawowa nr 1, ul. Kopernika 18. Zapraszamy :)


14.06.2012
Boni Rossi dziś 8.00 wyleciała do swojej nowej mamusi Estelle we Epinay, Ile-De-France, France


20.05.2012
Info niebawem. Miot "B" Ex1, Nom Bis, Best Litter.


19-20.05.2012
Nasze kociątka odniosły kolejny, ogromny sukces wystawowy, będąc docenione przez ekipę międzynarodowych sędziów! Boni i Dzidzi otrzymały nominację do panelu BIS - czyli do pokazu najpiękniejszych kotów wystawy, a cały miot otrzymał prestiżowy tytuł BEST LITTER, czyli najpiękniejszego miotu całej wystawy. Bardzo nas to wyróżnienie wzruszyło i ucieszyło - otrzymanie takiego tytułu zdarza się nie często i dla każdego hodowcy jest prawdziwym szczęściem, bo to potwierdzenie wielu trudów i starań, by kocięta rosły zdrowo, ale i pięknie - tym bardziej radość była ogromna! Kolejnego dnia wystawy nasze kociaki ponownie nie zawiodły - tak Rossi, Dzidzi jak i cały miot De'Trojans otrzymali nominację do BEST IN SHOW - i znów szczęściu nie było końca. Moje kochane kociaki - dziękuję Wam za takie piękne chwile!

sfinks kanadyjski, hodowla sfinksów sfinks kanadyjski, hodowla sfinksów sfinks kanadyjski, hodowla sfinksów sfinks kanadyjski, hodowla sfinksów sfinks kanadyjski, hodowla sfinksów sfinks kanadyjski, hodowla sfinksów


14.05.2012
Dziś wszystkie nasze dorosłe koty zostały przebadane w kierunku Kardiomiopatii Przerostowej (ECHO serca). Wynik prawidłowy, kot nie wykazuje cech HCM.


05-06.05.2012
Miedzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych w Łodzi

W pierwszy majowy weekend wybraliśmy się z miotem "B" na wystawę do Łodzi tym razem nasze dziewczynki nas nie zawiodły :) były oceniane w klasie młodzieżowej i jako Miot uzyskując EX 1 oraz NOM BIS, oraz Boni Rossi została wybrana jako najlepszy kot w kolorze otrzymując w sobotę i niedzielę BIV'a (Best in Variety).


04.05.2012
Miot "B" ~ Nasze szylkretki mają już trzy miesiące i przygotowują się do wyjścia do nowych domków. Trzeba je zobaczyć na żywo i wziąć na ręce, aby się przekonać jakie są cudowne/rewelacyjne. Zapraszam do galerii ze zdjęciami kociaków a zainteresowanych zakupem proszę o kontakt.


03.05.2012
Miot "C" ~ Pociechy mają 1 miesiąc i 2 tygodnie. Potrafią już same jeść i korzystać z kuwety. Ale, oczywiście mleko mamy jest nadal niezastąpione :). Maluchy mają dużo energii i są wspaniałe. Dostępne już tylko 2 kocurki!


26.04.2012
W zakładce "Kocięta" umieściliśmy nowe zdjęcia kociaków. Maluchy rosną i rozwijają się bardzo szybko. W tym wieku są najładniejsze :)


08.04.2012
Rodzinnych, Radosnych i Zdrowych Świąt. Wszystkim znajomym, właścicielom, hodowcom, i miłośnikom kotów, pragniemy złożyć serdeczne życzenia: Spokojnych, radosnych, rodzinnych Świąt Wielkanocnych.


19.03.2012
Urodziły się kocięta z miotu "C". Rodzicami zostali IC.Fiona i *SC.EC Itak ~ Dziś przyszły na świat kocięta, 6 pięknych łysolków, cztery kocurki i 2 kotki. Kociaczki są koloru: trzy o jednolitym ubarwieniu (czarny solid n), jeden van (n01) i dwa arlekiny (n02). Zapraszamy do rezerwacji kociąt.


04.02.2012
Z przyjemnością informujemy, że w naszej hodowli De'TrojanS*PL przyszły na świat [04.II.2012] Kocięta rasy Sfinks Sphynx Canadian. Rodzice kociąt pochodzą z najlepszych linii hodowlanych tak, więc i kocięta będą miały piękny rodowód z zagranicznymi dziadkami. Rodzicami kociąt miotu "B" zostali JOSER Wenona i Itak EUROPA CHAMPION!


Zapraszamy do Obserwacji i REZERWACJI !!!


24.12.2012
W nowym 2012 roku! Dużo zabawy, emocji, radości, wytrwałości w dążeniu do celu, uśmiechu, lenistwa, miłości, całusów oraz spełnienia najskrytszych marzeń.18.12.2011
W 2012r spodziewamy się dwóch miotów "B" i "C"
Miot "B" ok. 3, 9.II.2012 po Joser Wenonie.
Miot "C" ok. 15.III.2012r po Fionie Ansahmet.
Ojcem obydwu Koteczek zostanie nasz Kocurek SC/EC ITAK Koty Burżuazji, liczymy na równie wspaniałe i zdrowe miot jak ostatnio...


03-04.12.2011
Wenona na wystawie w Warszawie w sobotę otrzymała ostatniego CACIBa i tym zakończyła tytuł Inter Championa w niedziele rozpoczęła starania w grupie 5 na CAGCIB i automatycznie otwarła Granda!26-27.11.2011
Wenona na wystawie WCF w Šiauliai, Lietuva zakończyła tytuł Championa! W drugi dzień rozpoczęła starania do tytuł Inter Champion'a! oraz otrzymała nominację do BISu.

sfinks kanadyjski, canadian sphynx


29-30.10.2011
Wenona i Amelka na Wystawie Światowej w Poznaniu.
Amelka: nr 1327 uzyskała nominację do Best in Show!!! oraz otrzymała Biv'a!
Wenona: nr 1344 zamiast trzeciego CACIB'a i zakończyć Intera Champion'a omyłkowo była w zlej kategorii, zdobyła CAC, z czego również jesteśmy bardzo Dumni bo znów utwierdziła nas w przekonaniu że jest Doskonale Perfekcyjna!!!

sfinks kanadyjski, canadian sphynx sfinks kanadyjski, canadian sphynx sfinks kanadyjski, canadian sphynx sfinks kanadyjski, canadian sphynx

sfinks kanadyjski, canadian sphynx sfinks kanadyjski, canadian sphynx sfinks kanadyjski, canadian sphynx sfinks kanadyjski, canadian sphynx sfinks kanadyjski, canadian sphynx


22.10.2011
Trojanku! Koffam Ciem :) i 100 Lat!!! od Mamusi.
http://www.youtube.com/watch?v=4L1iREJcn4s&feature=related


22.10.2011
Wenona na wystawie w Ostravie - zdobyła 2x CACIB oraz BIV!


15.10.2011
Amelcia, jeszcze zanim opuściła rodzinne gniazdko i zamieszkała z Panią Judytą, wzięła udział w wystawie federacji WCF w Warszawie - i tutaj zdobyła nominacje do Best in Show!!! oraz dostała niezwykle prestiżową nagrodę! Special Prize, czyli specjalne wyróżnienie Sędziego, dla Najpiękniejszego Kota.

Malutka bardzo podobała się sędziom, a ja zebrałam mnóstwo komplementów na temat swojego maleństwa.

Amelka Sprzedana!

Wenona na wystawie federacji WCF w Warszawie - zdobyła 2x Cac i 7 miejsce w Ringu!(z 25-ciu wystawiamych w nim najpiękniejszych kotów).

sfinks kanadyjski, canadian sphynx sfinks kanadyjski, canadian sphynx sfinks kanadyjski, canadian sphynx


09.10.2011
Dodatkowo 09.10.2011, Amelka wzięła udział w Międzynarodowej Wystawie Kotów w Białymstoku, zdobywając w sobotę i niedzielę nominację do panelu BISu.
Wenona w Białymstoku zakończyła tytuł Championa!


01-02.10.2011
1 i 2 października 2011 roku nasze koty wzięły udział w prestiżowych targach ZOO-EXPO 2011
w Warszawie. Winni i Amelka odniosły ogromny sukces - zostały wybrane "Najsympatyczniejszym Kotem Pokazu" w plebiscycie swiatkotow.pl. Jestem ogromnie dumna z mojego pomarszczonego cuda i przyznam - należało im się to wyróżnienie, bo są po prostu piękne! Nagrodą był ogromny puchar i mnóstwo drobnych upominków, która nas ogromnie ucieszyły! Winni, Pręgusiu - jestem z Was dumna!

sfinks kanadyjski, canadian sphynx sfinks kanadyjski, canadian sphynx sfinks kanadyjski, canadian sphynx sfinks kanadyjski, canadian sphynx sfinks kanadyjski, canadian sphynx sfinks kanadyjski, canadian sphynx sfinks kanadyjski, canadian sphynx sfinks kanadyjski, canadian sphynx sfinks kanadyjski, canadian sphynx sfinks kanadyjski, canadian sphynx
sfinks kanadyjski, canadian sphynx sfinks kanadyjski, canadian sphynx sfinks kanadyjski, canadian sphynx sfinks kanadyjski, canadian sphynx


28.09.2011
Na nowy, kochający domek czeka Amelka. Zapraszamy do działu kocięta!!!


25.09.2011
Z dumą oznajmiamy iż nasza Fiona skończyła tytuł Inter Champion'a!!!


Jednocześnie serdecznie gratuluję nowej właścicielce Amorka dobrego wyboru i życzę z całego serca, by maluch był jej pociechą i cieszył oczy domowników, tak jak i sędziów na wystawach :)


21.09.2011
Z ogromną przyjemnoscią chciałabym się pochwalić sukcesem Amorka na wystawie w Uście nad Łabą /Czechy/. Nasz mały, dzielny rozbójnik ujął swoją urodą i niewątpliwym urokiem osobistym sędziów, a jego czar został doceniony. Amor zdobył 2x I-sze miejsce oraz 2 nominacje do Best in Show! Jestem ogromnie dumna z kocurka - zapowiada się naprawdę doskonale...:)


sfinks kanadyjski, canadian sphynx sfinks kanadyjski, canadian sphynx sfinks kanadyjski, canadian sphynx sfinks kanadyjski, canadian sphynx sfinks kanadyjski, canadian sphynx sfinks kanadyjski, canadian sphynx

27-28.08.2011
Na Międzynarodowej Wystawie Kotów Rasowych w Opolu, która odbyła się 27 i 28.08 nasze kocięta uzyskały nominację do Best in Show!!!

01.06.2011
Nasza strona zagościła w internecie.Monia Cattery De'Trojans

Utwórz swoją wizytówkę
De'Trojans *PL - hodowla kotów canadian sphynx

Trojan i Monika Michniew
Warszawa, woj. mazowieckie

tel: +48. 601 204 073
tel: +48. 507 777 726
tel: (22) 859 80 80

hodowla@TrojanS.pl
info@TrojanS.pl